Watras Blanka photo

Watras Blanka

specjalista chorób psów i i kotów

specjalista interna anestezjologia hematologia

Założycielka i właścicielka przychodni QWET, studia ukończyła w 2011 r. na Wydziale Weterynarii w Warszawie. Doświadczenie zdobywała m.in w całodobowych klinikach w Zabrzu i podwarszawskim Legionowie. Specjalizuje się w internie małych zwierząt oraz diagnostyce laboratoryjnej (zwłaszcza hematologii). Jako anestezjolog dba o bezpieczeństwo naszych pacjentów podczas zabiegów w narkozie.

W wolnych chwilach pochłania książki w towarzystwie swoich 3 kotów: Roszforda, Ysia i Szarusia.

Kursy i szkolenia:

 • VASTA Międzynarodowa Szkoła Anestezjologii Weterynaryjnej, DVM, Dr med. vet., Dipl ECVAA Peter W. M. Kronen
 • Kurs Praktycznej Anestezjologii Psów i Kotów, lek.wet. Robert Kraczkowski
 • Kurs Stomatologii Weterynaryjnej - sekcja stomatologii PSLWMZ I. i II. stopnia
 • Ukończenie Specjalizacji z Chorób Psów i Kotów na Uniwersytecie Przyrodniczym w Olsztynie
 • Seminarium Hematologiczno-Onkologiczne, lek. wet. Magdalena Cymerman, lek. wet. Maria Skrzeczyńska, lek.wet. Sebastian Borowik, lek. wet. Mariusz Miazga, lek. wet. Jarosław Balcerzak, lek.wet. Aleksandra Marcinowska
 • Kurs “Badanie USG w onkologii. Biopsja pod kontrola USG”
 • 3 stopniowy kurs i warsztaty “Diagnostyka laboratoryjna w praktyce”, dr Janina Łukaszewska(Wrocław)
 • Hematorevision, dr Janina Łukaszewska, lek.wet. Sebastian Borowik
 • 3 stopniowy kurs Dermatologii Klinicznej Małych zwierząt lek.wet. Joanna Karaś- Tęcza
 • Warsztaty Otologii Klinicznej Psów i Kotów lek. wet Joanna Karaś Tęcza, lek.wet. Hanna Prystupa
Leszczyńska Magdalena photo

Leszczyńska Magdalena

lekarz weterynarii

interna gastroenterologia

W 2022 ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Doktor Magda jest jednak w naszym zespole już od początku 2021 roku, gdyż już wcześniej stażowała w Qwecie. W trakcie studiów zdobywała również doświadczenie w lecznicach całodobowych.

Interesuje się endoskopią i gastroenterologią weterynaryjną.

Jest właścicielką dwóch adopciaków: Sky i Sunny.

Kursy i szkolenia:

 • Gastroenterologia kliniczna psów, MedConsulting
 • Gastroenterologia, PerfectVet
Kubajka-Bogusz Paulina photo

Kubajka-Bogusz Paulina

specjalista chorób psów i i kotów

specjalista interna

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Podyplomowych Studiów Specjalizacyjnych "Choroby psów i kotów" na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu interny psów i kotów. Nadal nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, dokształcając się i śledząc nowinki w medycynie weterynaryjnej. W ostatnich latach pracowała w Przychodni Weterynaryjnej Kajman. Prywatnie miłośniczka kotów, właścicielka kotki syjamskiej. Wolny czas spędza aktywnie - w górach lub na rowerze.

Kinelska Dominika photo

Kinelska Dominika

lekarz weterynarii

interna anestezjologia

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Doktor Dominika jest w naszym zespole od grudnia 2020, Wcześniej zdobywała doświadczenie w znanych Warszawskich lecznicach, a także w legionowskiej klinice Legwet, oraz Schronisku na Paluchu. Jest lekarzem z powołania, chęć pomocy czworonogom motywują doktor do zaangażowania w los pacjenta i dynamicznego rozwoju. Głównym zainteresowaniem Doktor Dominiki, oprócz interny, jest anestezjologia i kardiologia. W naszej przychodni opiekuje się pacjentami podczas znieczulenia.

W wolnych chwilach wędruje w towarzystwie adoptowanej amstaffki Delicji po szlakach turystycznych Kampinoskiego Parku Narodowego.

Kursy i szkolenia:

 • Akademia Kardiologii, New Vet
 • Warsztaty Kardiologiczne, Redline
 • Konferencja Anestezjologiczna psów i kotów, Dechra
 • Intensywna terapia małych zwierząt, VetCo
 • RTG klatki piersiowej, Legwet
Jarkowska Agata photo

Jarkowska Agata

lekarz weterynarii

interna

W 2021 ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie. Doktor Agata jest w zespole Qwet od końca 2021 roku. Doświadczenie zdobywała głównie w legionowskiej klinice Legwet, gdzie aktualnie pracuje jako lekarz szpitalny. Oprócz interny jej zainteresowaniem jest medycyna ratunkowa i stany nagle. Do każdego przypadku stara się podchodzić indywidualnie i dociekliwie.

W wolnych chwilach lubi aktywny wypoczynek. Jest fanka jazdy na rowerze i rolkach czy spacerów z dwoma psami: Lili i Lakusiem. Nie pogardzi tez dobra książka i filmem psychologicznym w towarzystwie kawy.

Kursy i szkolenia:

 • RTG klatki piersiowej, Legwet
 • Okulistyka okiem lekarza pierwszego kontaktu, Legwet
 • USG j. brzusznej, Legwet
 • RKO, Legwet
 • USG klatki piersiowej, Vetcardia
 • Podstawy neurologii, Lancet
Wiadomska Aleksandra photo

Wiadomska Aleksandra

lekarz weterynarii

interna staż

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Zdobywała doświadczenie na obowiązkowych, jak i fakultatywnych praktykach w Warszawskich lecznicach. Doktor Ola interesuje się interną oraz diagnostyką obrazowa.

Jest właścicielka Manfreda- rudego kota rasy europejskiej.

Kursy i szkolenia:

 • 3 miesięczny kurs ,,New grad vets”, ForeignVets
 • Problemy dermatologiczne kotów, Centrum szkoleń Animalia
 • Kongres Interdyscyplinarne wyzwania współczesnej weterynarii 2023, Akademia po dyplomie
 • Kurs USG jamy brzusznej małych zwierząt, Redline
Kępiński Tomasz photo

Kępiński Tomasz

specjalista chirurgii

specjalista chirurgia

Ukończył Weterynarię na SGGW w Warszawie, następnie studia specjalizacyjne w Olsztynie. Od lat związany z chirurgią onkologiczną, współpracuje z wieloma znanymi warszawskimi lecznicami, m. in. Kliniką VETS na Książęcej, Sforą, DomVetem. Jest uczestnikiem licznych konferencji i kursów z zakresu chirurgii i ortopedii. W wolnych chwilach studiuje pozycje o tematyce polityczno- historycznej.

Do naszej przychodni Tomasz przyjeżdża swoim ulubionym motorem.

Boguszewski Jakub photo

Boguszewski Jakub

lekarz weterynarii

USG okulistyka chirurgia

Ukończył studia weterynaryjne na UP w Lublinie. Największą pasją doktora jest okulistyka. Specjalizuje się w badaniach ultrasonograficznych: jako członek Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, jest w trakcie dwuletniego kursu Sekcji Weterynaryjnej PTU. Doktor Jakub jest także bardzo sprawnym chirurgiem - perfekcjonistą.

W naszej przychodni, na najwyższej klasy sprzęcie, wykonuje badania USG, a także konsultuje oraz operuje pacjentów wymagających pomocy okulistycznej.

Gecewicz Agnieszka photo

Gecewicz Agnieszka

lekarz weterynarii

dermatologia konsultacje

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Doświadczenie internistyczne i diagnostyczne zdobywała m.in. legionowskiej klinice Legwet. Następnie wyspecjalizowała się w hematologii, cytologii, a przede wszystkim dermatologii. W naszej lecznicy doktor Agnieszka prowadzi trudniejsze pacjentów z chorobami skóry i okrywy włosowej. Nieodłącznym narzędziem jej pracy jest mikroskop. Doktor Agnieszka ukończyła szereg kursów i szkoleń a także ma za sobą lata intensywnej praktyki cytologiczno-dermatologicznej pod kuratelą słynnej doktor Joanny Karaś Tęczy.

Radziszewski Piotr photo

Radziszewski Piotr

lekarz weterynarii

stomatologia chirurgia

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie. Uczestnik kursów z zakresu chirurgii, stomatologii oraz anestezjologii. Wiele lat związany z całodobową przychodnią VETS na Powiślu, w której pełnił dyżury chirurgiczne. Prywatnie właściciel dwóch kotów. W Qwecie wykonuje zabiegi stomatologiczne

Świerk Anna photo

Świerk Anna

lekarz weterynarii

kardiologia

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Już od czasu studiów związana z całodobową lecznicą Legwet, z którą współpracuje do dziś. Jej pasją jest kardiologia i to nią zajmuje się na codzień świadcząc swoje usługi w wielu Warszawskich lecznicach (m.in Vetcardii). Prywatnie ma dwa koty – Romana i Kryspina oraz psa Yumę.

Rybak Sylwia photo

Rybak Sylwia

Zoofizjoterapeuta

rehabilitacja zoofizjoterapia

Dyplomowana zoofizjoterapeutka. Zajmuje się kompleksową rehabilitacją psów ze schorzeniami ortopedycznymi i neurologicznymi (fizykoterapia, terapia manualna). Praca ze zwierzętami jest również jej pasją. Poza pracą jako rehabilitantka, prowadzi zajęcia psiego fitnessu i spacery socjalizacyjne. Prywatnie właścicielka psiaka Odiego, konia Bułata oraz 4 kotów.

Kołakowska Lidia

inż. Hodowli i Ochrony Zwierząt

dietetyka

Ukończyłam kurs zawodowy „Dietetyka psów i kotów” zorganizowany przez specjalistki w żywieniu psów i kotów w Polsce: Agnieszkę Cholewiak-Góralczyk oraz Katarzynę Towalewską znane również z fundacji Surowe Kotki i Psy.

Zajmuję się opracowywaniem planów żywieniowych (głównie dieta BARF lub jej gotowany odpowiednik) dla psów i kotów zdrowych, jak i tych chorych.

Odpowiednie żywienie zwierząt jest istotnym elementem dbania o ich prawidłowy rozwój i zachowanie dobrostanu, a przy obecnym spadku jakości karm i intensywnym wzroście cen za karmy wysokiej jakości jest to coraz trudniejsze. Rozwiązaniem jest dieta przygotowywana samodzielnie

w domu na podstawie przepisu, który dostosowuje się do danego psa lub kota oraz budżetu opiekuna.

Ochal Kalina photo

Ochal Kalina

technik weterynarii

technik

Ukończyła studia na Wydziale Hodowli, Bioinżynierii i Ochrony Zwierząt na SGGW w Warszawie, a także studium policealne na kierunku technik weterynarii. Kalina jest w naszym zespole od 2022 roku, Wcześniej zdobywała doświadczenie w lecznicach Legwet oraz Oaza. Jej głównym zainteresowaniem oprócz weterynarii są ptaki drapieżne. W naszej przychodni opiekuje się pacjentami podczas pobytu w szpitalu a także w trakcie wizyt.